با این افراد ازدواج نکنید!

پنجشنبه 22 مهر 1395 06:40 ب.ظ

 

با این افراد ازدواج نکنید!

 • با این افراد ازدواج نکنید!
  سلامت نیوز - معمولا دختر و پسرهای دم بخت، ویژگی هایی را که همسر آینده‌شان باید داشته باشد، در ذهن دارند و گزینه‌هایشان را با آن فهرست تطبیق می دهند.

  در این بین، ویژگی هایی وجود دارد که اگر در فردی باشد، نباید با او ازدواج کرد؛ اما بعضی جوان ها به دلایلی مانند عشق، آن ها را کم اهمیت تلقی می‌کنند و خیلی زود در زندگی مشترک، شکست می‌خورند.

  با کدام مردان نباید ازدواج کرد

  1- مردان معتاد: مردی که اعتیاد دارد هرگز نمی تواند آینده ای خوب برای همسر و خانواده خود تأمین کند، او خانواده اش را فدای اعتیادش خواهد کرد.

  2-مردان تنبل: مردانی که قدرت کار و تلاش را به دلیل تنبلی از بین برده اند موجب آزار و ناراحتی اطرافیان می شوند و زندگی‌شان با مشکلات مالی مواجه می شود. در دنیایی که همه چیز برای پیشرفت وابسته به حرفه و درآمد است، چطور می توان زندگی بدون این دو ویژگی را تحمل کرد.

  3- مردان منزوی: علاقه به معاشرت در ذات انسان است و اگر این اصل نباشد حس کسالت و افسردگی حاکم می شود. مردانی که از رفت و آمد و جمع های دوستانه فرار می کنند، کمبودهای روانی خود را به همسرشان هم منتقل می کنند.

  4- مردان خسیس: خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است البته تا حدی که به ولخرجی منجر نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد. مردان خسیس با هزینه های ضروری هم مخالفت می کنند و با ایجاد مضیقه هایی مشکلات زندگی را تشدید می کنند.

  با کدام زنان نباید ازدواج کرد؟

  1- دختران مدپرست: دختران مدپرست از واقعیت های زندگی و دشواری هایش بی اطلاعند؛ بنابراین در بحران و تنگناهای زندگی تحمل خود را از دست می دهند.

  آن ها به دلیل این که مدام مورد توجه اطرافیان قرار می گیرند، دیگر نیازی نمی بینند که برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی با دیگران تلاش کنند و تصور می کنند هنرهای آشپزی، خانه داری و کدبانوگری برایشان لازم نیست.

  2- دختران وابسته: این دختران باید قبل از انجام هر کاری حتما آن را با دیگران در میان بگذارند حتی کارهای بسیار جزئی و پیش پا افتاده. گرچه مشورت بسیار خوب است اما نه برای هر کار کوچکی.

  در میان گذاشتن هر مشکلی حتی یک سوءتفاهم جزئی با همسر، راهنمایی خواستن از دیگران و... نشانه متکی بودن فرد است که به تدریج در زندگی زناشویی مشکل آفرین می شود.

  3-دختران جاه طلب:
  اگرچه مخالف جاه طلبی همراه تلاش سازنده نیستیم اما بیشتر زنانی که چنین خصوصیتی دارند همه چیز را فدای کار خارج از خانه می کنند. آن ها برای مردانشان به صورت رقیب در می آیند و دائم در فکر مقایسه خود با همسرشان هستند. جاه طلبی زمانی مشکل آفرین می شود که فردی بخواهد همه چیز زندگی را تحت کنترل خود درآورد.

  4- دختران عقل کل: اگر زنی تصمیم بگیرد شوهرش را تغییر دهد و برای او یک معلم اخلاق شود یا همه چیزدان، باید بداند فقط شوهرش را از خانه فراری خواهد داد زیرا مردها نمی توانند تحت کنترل زن بودن را تحمل کنند. البته حتما شنیده اید که: پشت هر مرد موفق همواره یک زن خوب ایستاده است. این مطلب گویای این واقعیت است که «مشاور مهربان»ِ مرد بودن، با «عقل کل» شدن در خانه تفاوت بسیاری دارد.

  چه مرد، چه زن، با این افراد ازدواج نکنید

  1-فردی که به تازگی شکست عشقی خورده است: اگر با فردی آشنا شده اید که قبل از شما با جنس مخالف رابطه داشته، ممکن است هنوز او را فراموش نکرده باشد؛ بنابراین تا زمانی که او از گذشته اش پشیمان نشده و به جز منطق، احساساتش هم به آن جدایی مهر تایید نزده باشد نمی توانید از حضور وی در کنارتان مطمئن باشید.

  2-فردی که پدر و مادرش با یکدیگر اختلاف دارند: زن ها و مردهایی که والدین خوب و حمایتگری نداشته اند در بزرگسالی از عاشق شدن و اعتماد به جنس مخالف می ترسند. آن ها همیشه شاهد اختلاف پدر و مادرشان بوده اند، از تعهد بیزارند و در زمان مواجهه با بحران های کوچک و قابل حل، تصور می کنند رابطه شان از دست رفته است و نمی توانند وضعیتشان را بهبود ببخشند.

  3-فردی که رفیق باز است: اگر متوجه شدید که فرد مورد نظرتان هر شب را با دوستانش می گذراند و تمام فکر و ذکرش، رسیدگی به ظاهرش و حاضر شدن در مهمانی های مجردی است، باید قبل از گفتن بله تکلیف این موضوع و حد و مرز آن را برای آینده زندگی مشترکتان مشخص کنید.

  معمولا چنین مردهایی در روابطی، محاصره شده اند که خیال وارد شدن به دنیای بزرگ ترها و قبول مسئولیت های زندگی جدی را از سرشان بیرون کرده اند؛ درباره این افراد بیشتر تحقیق کنید.

  سخنی با دختر خانم ها و خواستگارهایشان

  اگر بعد از مطالعه این مطالب به این نتیجه رسیدید که خواستگارتان یک یا چند مورد از معایب مطرح شده را دارد اما ویژگی های مثبت و قابل تاملی هم دارد، آن موارد را با او در میان بگذارید و به او فرصت بدهید تا خودش را تغییر دهد. همچنین توصیه می شود در صورت داشتن خصوصیات نامناسبی که مطرح شد هرچه زودتر خودتان را اصلاح کنید تا زندگی مشترک موفق تری داشته باشید.


 

بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)

چهارشنبه 21 مهر 1395 02:24 ب.ظ

 

بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)

 • بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)

  سنگاپور در حال تکمیل یک ورزشگاه هنری چند منظوره است که در آن بهره وری انرژی و انعطاف پذیری تلفیق شده است.

  به گزارش ایسنا و به نقل از اینهبیتت، بزرگترین ورزشگاه گنبدی شکل جهان با طراحی چند بعدی دارای 55 هزار صندلی است.

  این ورزشگاه بزرگترین سقف گنبدی شکل با ویژگی جمع شدن را دارد که در زمان باران و یا نور شدید خورشید مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سقف آن نیز پوشیده از نور LED است که بزرگترین نمایشگر LED جهان را خواهد داشت.

  طراحی منحصر به فرد این استادیوم برای نواحی گرمسیری با سیستم خنک‌سازی ابتکاری آن نقش ویژه‌ای در کاهش مصرف انرژی دارد.

  بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)
  بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)
  بزرگترین استادیوم گنبدی جهان با سقف ال‌ای‌دی (+عکس)

 

عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

شنبه 17 مهر 1395 12:07 ب.ظ

 

عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

 • عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  الهام حمیدی بازیگر سینمای ایران که همیشه در نقش های مثبت و بانوان مهربان ظاهر می شود چندی پیش سفری به خارج از کشور داشت. الهام حمیدی (متولد ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.مردم الهام حمیدی را با «مسافری از هند» شناختند.

  الهام حمیدی در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما گردید.

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  الهام حمیدی

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج

  عکسهای الهام حمیدی در سفر به خارج


 

تماشا کنید: شادباش کریسمس به سبک بوستون داینامیک

سه شنبه 13 مهر 1395 09:55 ب.ظ

 

تماشا کنید: شادباش کریسمس به سبک بوستون داینامیک

 • تماشا کنید: شادباش کریسمس به سبک بوستون داینامیک
  بوستون داینامیک

  خواه از کارت‌های عید سال نو  میلادی خوشتان بیاید و یا آن‌ها را دوست نداشته باشید، بوستون داینامیک (Boston Dynamics) به روش خاصی سال نو میلادی را به شما تبریک می‌گوید. شما را به تماشای ویدیوی شادباش کریسمس به سبک بوستون داینامیک دعوت می کنیم.با گجت نیوز همراه باشید.

  بوستون داینامیک (Boston Dynamics) یک کمپانی معروف در زمینه‌ی روباتیک است. این کمپانی روبات‌‌هایی ساخته که توانایی شناسایی محیط اطراف را دارند و در هر محیطی با سرعت و دقت بالایی می‌توانند مسیر را طی کنند. حال این کمپانی برای غافل‌گیر کردن دنیای مجازی ویدیویی تهیه نموده که با شیوه ای خلاقانه سال نو میلادی را تبریک می‌گوید.

  بابانوئل کسی‌ست که در شب کریسمس همراه با سورتمه ای که گوزن‌ها آن را می‌کشند، هدایایی را به خانه ها برده و زیر درخت کریسمس قرار می‌دهد، کمپانی بوستون داینامیک (Boston Dynamics) نیز به این مناسبت ویدیویی ساخته که در آن به جای گوزن‌های معمولی از روبات‌های هوشمند استفاده شده است.

  گجت نیوز پیشاپیش عید کریسمس و روز تولد حضرت مسیح (ع) را به هموطنان مسیحی تبریک می‌گوید. از تماشای ویدیو لذت ببرید:

  منبع : engadget


 

معرفی برندگان چالش اورکلاک شهرسخت‌افزار

چهارشنبه 7 مهر 1395 07:56 ب.ظ

 

معرفی برندگان چالش اورکلاک شهرسخت‌افزار

 • معرفی برندگان چالش اورکلاک شهرسخت‌افزار

  شهرسخت‌افزار مسابقه‌ای ساده و خودمانی را تحت عنوان چالش اورکلاک شروع کرده بود که این چالش پس از تمدید، در تاریخ 26 شهریور 95 به اتمام رسید. اکنون در این مطلب به معرفی برندگان این چالش می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

  طبق اعلام قبلی و شرایط مسابقه، در این چالش سه برنده داشتیم که شامل افراد زیر می‌شد:

  - کاربری که بیشترین درصد اورکلاک را داشته باشد (جایزه: SanDisk Ultra Dual USB 3.0 - 32GB)
  - کاربری که نتیجه وی در کانال تلگرام شهرسخت‌افزار بیشترین بازدید را داشته باشد (جایزه: پاوربانک VEGER 6500mAh)
  - و یک قرعه‌کشی عمومی بین تمام کاربران شرکت‌کننده در چالش (جایزه: پاوربانک VEGER 6500mAh)

  طبق بررسی‌های انجام شده و جدول مسابقات، کاربر گرامی زیر به عنوان نفر اول مسابقات با رکورد حدود 122% افزایش فرکانس با پردازنده Intel Celeron 420 برنده یک فلش‌مموری 32GB شدند:

  - دوست گرامی با نام‌کاربری iSteve در انجمن‌های شهرسخت‌افزار

  اما در ادامه نیز کاربران زیر هر کدام در بخش خود، برنده یک پاوربانک شدند:

  - دوست گرامی با نام کاربری MEHDI0742 در انجمن‌های شهرسخت‌افزار (با بیشترین بازدید نتیجه اورکلاک در کانال تلگرام شهرسخت‌افزار با حدود 2400 بازدید)
  - دوست گرامی با نام کاربری david071 در انجمن‌های شهرسخت‌افزار (برنده خوش‌اقبال قرعه‌کشی بین تمام شرکت‌کنندگان)
  ضمن تبریک به همه دوستان گرامی، از ایشان تقاضا می‌کنیم که مشخصات خود شامل نام، آدرس دقیق (با ذکر کدپستی) و شماره تلفن خود را نهایتاً تا پایان روز سه‌شنبه 6 مهرماه 95 برای ما به آدرس mosabeghe [at] shahrsakhtafzar [dot] com یا از طریق پیغام خصوصی در انجمن‌های شهرسخت‌افزار برای مدیریت کل سایت ارسال نمایند تا مقدمات لازم برای دریافت جایزه صورت پذیرد.

  ضمن سپاس از استقبال همه شما عزیزان از این چالش ساده، اعلام می‌کنیم شما می‌توانید در بخش اداری شاهد نتایج کلیه قرعه‌کشی‌های شهرسخت‌افزار باشید.

  همچنین در حال حاضر مسابقه سوار بر امـواج، با یک روتر بی‌همـتا! در شهرسخت‌افزار در حال برگزاری است و زمان زیادی تا پایان آن باقی نمانده است. از شما دعوت می‌کنیم تا در این مسابقه نیز شرکت کرده تا از برندگان جوایز ارزنده آن باشید.

  منتظر مسابقات و قرعه‌کشی‌های آینده شهرسخت‌افزار باشید!

  آخرین مطالب را از طریقRSS دنبال کنید یا مشترک خبرنامه شوید:

  به اشتراک بگذارید

  چسبانده شده ها

  محبوب ها


 

 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic